Obagi Medical Products, Inc. on ülemaailmne spetsialiseeritud farmaatsiafirma, mille asutasid juhtivad nahahoolduseksperdid 1988.aastal ja mille omanikuks on praegu Valeant Pharmaceuticals International, Inc. Obagi tooted aitavad vähendada naha enneaegset vananemist, nahakahjustusi, hüperpigmentatsiooni, aknet ja päikesekahjustusi ning tooted on saadaval peamiselt dermatoloogide, ilukirurgide, ravispaade ja teiste nahahooldusega tegelevate spetsialistide kaudu.

Obagi nimi tuleneb ameerika päritolu arsti Dr. Zein Obagi, esteetilise dermatoloogia eksperdi perekonnanimest. Ajal, kui dermatoloogia keskendus põhiliselt individuaalsele nahahaiguste ravile, võttis Dr. Zein Obagi esimesena kasutusele revolutsioonilise käsitluse naha üldise olukorra parandamisest ja hooldusest. See lähenemine tegi temast juhtiva asjatundja naha uuendamise valdkonnas ja ta saavutas rahvusvahelise tuntuse tänu oma uudsele kosmeetika ja nahahoolduse süsteemile.

Obagi omab nahahoolduse alal liidripositsiooni ja pakub innovatiivset, erinevatele vajadustele, eale ja nahatüübile kohandatud spetsiaalset kosmeetikat. Obagit esindavate teadlaste poolt välja töötatud tooted on kõrgelt hinnatud ameerika dermatoloogide hulgas.