Obagi Hydrate

Anna oma nahale kauakestev niisutav toime, mis on vajalik naha toitmiseks ja noorendamiseks. Meie niisutavad tooted on sobivad igale nahatüübile ja aitavad suurendada naha siledust innovatiivsete tehnoloogiate ja looduslike koostisosade abil.

OBAGI HYDRATE

Anna nahale kauakestev niisutav toime, mis on vajalik naha toitmiseks ja noorendamiseks. Meie niisutavad tooted on sobivad igale nahatüübile ja aitavad suurendada naha siledust innovatiivsete tehnoloogiate ja looduslike koostisosade abil.

Obagi Hydrate Facial Moisturizer võimaldab teil intensiivselt niisutada ja kaitsta oma nahka ühe lihtsa sammuga. See efektiivne näoemulsioon aitab toita ja uuendada naharakke kuni kaheksa tunni vältel.

Annab 8-tundi kestva niisutuskaitse kasutades innovatiivseid tehnoloogiaid ja looduslikke koostisosi, sh. sheavõi, mangovõi ja avokaado, et võidelda naha kuivusega.

Obagi Hydrate 2-in-1 niisutava toimega

  • Vähendab veekaotust naha pinnal
  • Vabastab pidevalt niisutavaid koostisosi
  • Aitab suurendada naha siledust

Kaasaegne Hydromanil süsteem vabastab niiskust järkjärgult kogu päeva jooksul ja aitab säilitada pehmet ning siledat nahka. Sheavõi, avokaadoõli, mangovõi ja glütseriin aitavad niisutada ja pehmendada pingul ja kuiva nahka. See näoniisutaja aitab nahka kaitsta ka keskkonnamõjude eest, mis põhjustavad selliseid naha vananemisilminguid nagu peened jooned ja pigmendilaigud.